Конкурс на навчання в Університеті м. Гронінген (Нідерланди)

11-09-18 intecon 0 comment

До участі у конкурсі допускаються студенти 2-го, 3-го та 4-го курсу бакалаврської програми та студенти 5-го курсу магістерської програми.

Кількість місць та тривалість обміну:

  • 3 стипендії на 5 місяців для бакалаврівмагістрів.

Вимоги до кандидатів:

  • бути студентом ЧНУ;
  • володіти англійською мовою на рівні, не нижчому, ніж рівень В2;
  • мати високі академічні показники.

Необхідні документи для студентів (всі документи подаються АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ):

  • CV (Europass);
  • копія закордонного паспорту;
  • *план навчання в Університеті м. Гронінген (Learning Agreement for Studies);
  • виписка з оцінками та кредитами з кожного предмету (Transcript of Records), котра перекладається самостійно англійською мовою та завіряється у Відділі міжнародних зв’язків;
  • ** сертифікат про підтвердження володіння англійською мовою (не нижче рівня В2); перевага надається офіційним мовним сертифікатам із відповідним рівнем володіння англійською мовою;
  • мотиваційний лист (макс. обсяг – 1,5 стор. у форматі А4).

*в плані навчання необхідно набрати до 30 кредитів!

 Зразок заповнення Learning Agreement

**сертифікат про підтвердження володіння англійською мовою Ви можете отримати у відділі міжнародних зв’язків. Для отримання сертифікату з англійської мови Вам необхідно звернутися  за електронною адресою interof@chnu.edu.ua з метою реєстрації на тест. У листі необхідно вказати ім’я, прізвище, факультет та номер мобільного телефону.  Звертатися просимо тільки тих, хто володіє англійською мовою вище середнього рівня.

Просимо взяти до уваги, що факультети Університету м. Гронінген по-різному оцінють сертифікати про володіння англійською мовою, видані ЧНУ (деякі факультети приймають лише заявки з офіційними сертифікатами про володіння англійською мовою). Відділ міжнародних зв’язків не має інформації щодо пріоритетності сертифікатів серед факультетів.

Документи надсилаються до 8 жовтня 2018 року (до 23:59) у сканованому варіанті (одним файлом у форматі PDF) електронною поштою на адресу відділу міжнародних зв’язків (interof@chnu.edu.ua). Тема листа повинна бути вказана англійською мовою: ERASMUS_PLUS_UNIVERSITY_OF_GRONINGEN_ПРІЗВИЩЕ_ІМ’Я_ФАКУЛЬТЕТ.

11 жовтня 2018 року кандидатам буде повідомлено про те, чи їм буде наданий лист-номінація (Nomination Letter), який надає можливість кандидату для завантаження повного пакету документів в Університет м. Гронінген!

Після отримання листа-номінації студенти реєструються на сайті Університету м. Гронінген за посиланням https://www.groningenexchange.nl/startpagina , куди завантажують вищезгадані документи (кожен окремо) до 16 жовтня 23:59!

Після реєстрації та завантаження всіх необхідних документів кандидатура студента буде розглянута комісією Університету м. Гронінген.        

Інформація про курси на сайті Університету м. Гронінген:

https://www.groningenexchange.nl/partners/europe/rijksuniversiteit-groningen